فرودگاه گناباد ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد
فرودگاه گناباد ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد
فرماندار گناباد با اعلام اینکه پروژه فرودگاه گناباد بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد بیان کرد: در حال حاضر باند فرودگاه تکمیل، سالن ترانزیت آماده بهره برداری و ساختمان امنیت نیز تکمیل شده است.

به گزارش گنابادآنلاین رضا نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گناباد  اظهارداشت: پروژه فرودگاه گناباد یکی از پروژه‌های قدیمی این شهرستان است که اجرای آن ۲۰ سال طول کشیده است.

وی ادامه داد: طی یکسال اخیر و با توجه به نگاه توسعه ای دولت اعتبارات خوبی برای این پروژه در نظر گرفته شده و تمام مسئولین در رده‌های مختلف در این مدت بازدیدی از پروژه انجام تا گره‌های آن را باز شود انجام داده اند.

فرماندار گناباد با اعلام اینکه پروژه فرودگاه گناباد بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد بیان کرد: در حال حاضر باند فرودگاه تکمیل، سالن ترانزیت آماده بهره برداری و ساختمان امنیت نیز تکمیل شده است.

نصیری عنوان کرد: مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان رضوی نیز بازدیدی از فرودگاه گناباد داشت و مقرر شد مزایده ادامه دیوار کشی فرودگاه گناباد به ارزش ۵۰ میلیارد تومان و ایجاد یک پل جهت آب‌های سطحی و هموار سازی اطراف باند هرچه سریعتر انجام شود.

وی افزود: از منابع داخلی شهرستان نیز ۴۰ تن قیر برای آسفالت معابر فرودگاه در نظر گرفته شده است و برای تکمیل شدن پروژه نصب تجهیزات و آتش نشانی نیز باید مستقر شود.

  • منبع خبر : تسنیم