متن استعفای دکتر هادی محمدپور
متن استعفای دکتر هادی محمدپور
دکتر هادی محمدپور از مدیریت آموزش و پرورش شهرستان گناباد استعفا کرد. وی قصد کاندیداتوری از حوزه انتخابیه گناباد و بجستان را دارد.

بسم الله الرحمن الرحیم

بسیار مفتخرم در نهایت تواضع به جایگاه رفیع و مقدس معلم در دوازدهمین روز از خردادماه مراتب سپاس و قدردانی خود را از همراهی فرهنگیان ارجمند در دوران مدیریت آموزش و پرورش گناباد اعلام داشته و از  مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان خراسان رضوی نیز که با استعفای اینجانب موافقت نمودند تشکر نمایم.

شکرگزار درگاه خداوندی هستم که نعمت خدمت به همشهریان عزیزم، فرهنگیان و فرهیختگان فهیم و دانش آموزان سخت کوش شهرم را به حقیر عطا فرمود.

اینجانب ضمن طلب حلالیت از همه ی مردم شریف گناباد به خصوص همکاران گرانقدر در سطح مدارس، مدیران، دبیران، آموزگاران و معلمین ارجمند شاغل در پست های سازمانی، از همکاری خالصانه ی برادران و خواهران گرامی در حوزه ستادی آموزش و پرورش گناباد، معاونین و کارشناسان محترم ، مراتب تشکر و قدردانی را اعلام می دارم.

لازم می دانم از مساعدت ها و راهنمایی های امام جمعه معزز، نماینده محترم، فرماندار گرامی، ریاست گرانقدر دادگستری، دادستان محترم، فرماندهان معزز  سپاه و نیروی انتظامی و همه روسای عزیز ادارات و نهادها که در طول دوران خدمت، یاری رسان آموزش و پرورش گناباد بودند تقدیر و تشکر نمایم.

در آخرین روزهای ماه مبارک رمضان از درگاه الهی طلب عفو و بخشش نموده و از مردم شریف گناباد می خواهم‌ چنانچه کاستی و نقصانی در خدمت بود بر حقیر ببخشند.

۹۸/۳/۱۲

ایام عزت مستدام

برادر کوچک شما هادی محمدپور

  • منبع خبر : گنابادآنلاین