از هر گونه تبلیغات یا تخریب علیه نامزدهای دیگر بپرهیزید
از هر گونه تبلیغات یا تخریب علیه نامزدهای دیگر بپرهیزید

فرماندار گناباد و رئیس حوزه انتخابیه گناباد و بجستان گفت: نامزدهای انتخابات برای تبلیغ باید به طور مساوی از امکانات اماکن عمومی نظیر مساجد، حسینیه ها و امثال آن استفاده کنند.

به گزارش گنابادآنلاین، محمد علی نبی پور روز چهارشنبه در مراسم قرعه کشی سخنرانی نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گناباد و بجستان از نامزدهای انتخاباتی خواست با هماهنگی بیشتر با هیات امنای مساجد و مسئولان اماکن عمومی از این امکانات استفاده کنند.
وی افزود: به دلیل مرکزیت داشتن مساجد جامع و مصلی امام خمینی (ره) و ساباط و حسینیه شهرستانهای گناباد و بجستان برنامه زمان بندی تبلیغات نمایندگان در این اماکن بر اساس قرعه کشی انجام می شود.
وی اظهار کرد: در برنامه سخنرانی نامزدهای انتخاباتی در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی فقط دانشجویان می توانند حضور داشته باشند و تأمین نظم و امنیت داخل مراسم بر عهده نامزدها بوده و نیروی انتظامی تمهیدات امنیتی و ترافیکی خارج از این مکان را عهده دار خواهند بود.
فرماندار گناباد گفت: در صورت انصراف و کناره گیری نامزد انتخاباتی، وقت های در نظر گرفته شده برای وی در مساجد و مراکز آموزش عالی حذف خواهد شد.
نبی پور از نامزدهای انتخاباتی و هواداران آنان خواست از هر گونه تبلیغات یا تخریب علیه نامزدهای دیگر بپرهیزند.
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری به طور همزمان هفتم اسفندماه برگزار می شود.
از مجموع ۲۰ نفر ثبت نام کننده در حوزه انتخابیه گناباد و بجستان ۱۷ نفر تایید صلاحیت شده اند که از این تعداد یک نفر به مجلس راه می یابد.
تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح روز پنجشنبه ۲۹ بهمن ماه به مدت یک هفته انجام می شود.

منبع:ایرنا