منتخبان مجلس خبرگان باید ولایت مداری خود را به اثبات رسانده باشند
منتخبان مجلس خبرگان باید ولایت مداری خود را به اثبات رسانده باشند

یک نامزد مجلس خبرگان رهبری در استان خراسان رضوی گفت: باید افرادی به عنوان نماینده منتخب مردم به این مجلس راه یابند که ولایت مداری خود را در عمل به اثبات رسانده باشند.

به گزارش گنابادآنلاین به نقل از ایرنا ،آیت الله حسن عالمی دوشنبه شب در آیین سالروز شهادت شهید علی اکبر نوریان، در جمع مردم گناباد در مصلای امام خمینی (ره) این شهر افزود: حمایت از رهبر معظم انقلاب و همراهی با ولایت فقیه از وظایف مهم و ماموریتهای بسیار خطیر مجلس خبرگان رهبری است و منتخبان این مجلس باید این مساله را برای خود یک اصل بدانند.
وی خاطرنشان کرد: ملت ایران حامی رهبر معظم انقلاب است و نمایندگان مجلس خبرگان رهبری باید در صف نخست این حمایت قرار داشته و از هیچ تلاشی در این زمینه کوتاهی نکنند.
نامزد پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از حضور گسترده ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن و متعاقب آن حماسه آفرینی آنان در عرصه انتخابات هفتم اسفندماه سال جاری به عنوان دو عید بزرگ برای کشور یاد کرد.
عالمی اظهار داشت: در سطح جهان وقتی عمر حکومتی طولانی می شود مردم آن کشور بتدریج از حکومت خود فاصله می گیرند ولی در کشور ما بر عکس سایر کشورها، روز به روز بر عمق ارادت و همبستگی ملت با نظام جمهوری اسلامی افزوده می شود.
شهید علی اکبر نوریان در سال ۱۳۳۹ در شهرستان گناباد متولد شد و در ۲۸ بهمن ماه ۱۳۶۴ در عملیات والفجرهشت در منطقه عملیاتی فاو، بر اثر اصابت تیر مستقیم به فیض عظمای شهادت نایل آمد.
شهرستان گناباد در ۲۸۷ کیلومتری جنوب مشهد ۱۳۳۹ شهید، جانباز و آزاده تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
این شهرستان با دیگر شهرستان های استان خراسان رضوی در مجموع شش نماینده در دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری دارد.