هوای گناباد رنگ و بوی انتخاباتی به خود گرفته است
هوای گناباد رنگ و بوی انتخاباتی به خود گرفته است
تاکنون نام افراد مختلفی برای حضور در انتخابات پیش رو به گوش می رسد که تمامی آنها گمانه زنی بوده و هنوز چهره ای اعلام رسمی نداشته است.

به گزارش گنابادآنلاین به نقل از پایگاه خبری گناباد(گنابادنیوز) ، بار دیگر داستان صندوق رای در حال رسیدن به شروع فصل شکوفه دهی خود است. زمزمه حضور افراد مختلف هوای شهر را انتخاباتی کرده و اسم ها بر سرزبان می آیند.

تفاوت روح انتخابات تا اینجا با دوره های دیگر دو چیز است. اول فعالیت نداشتن آشکار کاندیدها و از سویی ابهام در تصمیم صفایی برای دور بعد.

 تاکنون نام افراد مختلفی برای حضور در انتخابات پیش رو به گوش می رسد که تمامی آنها گمانه زنی بوده و هنوز چهره ای اعلام رسمی نداشته است.

 حمید بنایی نماینده سابق گزینه ای است که در محافل سخن از آن برده می شود ولی به دلیل رد صلاحیت شدن در دور گذشته همچنان از عبور او از شورای نگهبان نمی شود مطمئن بود

 محمد صفایی نماینده فعلی گزینه بعدی است ولی بیماری صفایی باعث شده تا اطرافیان و حامیان او با تردید به حضورش در انتخابات نگاه کنند.

 محمد علی نبی پور فرماندار اسبق و معاون سیاسی سابق استانداری خراسان رضوی گزینه دیگری است که مردم از او نام می برند ولی در سطح شهرستان تحرکی از او دیده نشده و کمتر در رسانه ها و محافل دیده می شود.

 شیخ محمد ذبیحی کاندیدای دوره های گذشته که این روزها از او نیز نامبرده می شود، او چندی قبل در گفتگو با یکی از رسانه های محلی حضورش در انتخابات را رد نکرده بود

 علیرضا جاوید عربشاهی مدیر سابق مرکز رشد و فناوری گناباد و از معاونین سابق سازمان تعاون روستایی کشور ،گزینه ای که در دوره قبلی نیز حضور داشت. او از شروع سال جدید حضور پررنگتری در مراسم شهرستان داشته و رایزنی هایی را نیز با برخی افراد داشته است.

 هادی محمدپور مدیر سابق آموزش و پرورش گناباد و رئیس فعلی سمپاد استان چهره ای است که در یک سال اخیر بیشتر در محافل دیده شده و تقریبا هر هفته در گناباد حضور دارد و در مراسمات چهره او را می توان دید.

 آقا میری از بجستان گزینه ای است که مردم معتقد هستند در انتخابات حضور پیدا خواهد کرد ولی در بجستان در این خصوص واکنشی نشان داده نشده است.

 آیت الله سید محمود مدنی چهره ای که سیاسیون بجستان و گناباد علاقه زیادی به حضورش در عرصه انتخابات دارند ولی در بین مردم این سخن مطرح است که وی به دلیل نزدیکی با بیت رهبری در انتخابات حاضر نخواهد شد.

 مهران حسین زاده و مهدی صفاری دو عضو شورای اسلامی نیز از کاندیدهای احتمالی نامبرده می شوند ولی هیچ کدام برای حضور و یا عدم حضور در انتخابات موضوع رسمی خود را بیان نکرده اند.

 مجیدی فدوی مدیر فعلی اداره آموزش و پرورش گناباد گزینه دیگری است که در پاسخ برای حضور در انتخابات سکوت کرده و این موضوع را موکول به بعد از هفته معلم کرده است.

 حسین نجاری شهردار فعلی گناباد نیز از آن دست گزینه های است. خود او نیز در واکنش به موضوع حضورش در انتخابات گفته کسی از آینده خبر ندارد.

 تقوی مدیر مرکز رشد گناباد و ازقندی مدیر بهزیستی بجستان نیز از گزینه های بوده که به عنوان کاندیدای جوان از آنها نامبرده می شود.

 روح الله پور عابدین استاد حوزه و دانشگاه ، حسین اسلامی امام جمعه تربت جام و عباسعلی فاطمی رئیس فعلی اداره تبلیغات اسلامی گناباد نیز از دیگر افرادی می باشند که نام آنها در محافل برده می شود.

ریزش و رویش این لیست هر هفته تغییر می کند. امیدواریم فضای انتخاباتی کم کم شفاف شود تا زمان نقد و بررسی افراد وجود داشته باشد

  • نویسنده : یاسر سالاری
  • منبع خبر : گنابادنیوز