کار نشد ندارد
کار نشد ندارد

جلسه هم اندیشی مهندس بنائی،نماینده منتخب با اساتید دانشگاه و جامعه پزشکی برگزار شد.

به گزارش گنابادآنلاین،جلسه هم اندیشی جناب آقای مهندس بنائی،نماینده منتخب با اساتید دانشگاه ها و پزشکان با حضور مسئولین شهرستان گناباد در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار گردید.

رئوس مطالب مطروحه توسط نماینده منتخب به شرح ذیل است:

 

  • – انتخابات برگزار شد ما رقابت دوستانه داشتیم هیچ‌وقت وارد تخریب‌ها نشدیم گفتیم خودمان را اثبات کنیم، مردم هم آگاه هستند. از هشتم اسفند خواهش کردم آقایان محترم کمک ما کنید. جلسه‌ای هم گذاشتیم با کاندیداها بعضی‌ها آمدند بعضی‌ها هم نیامدند و بعضی هم نماینده فرستادند ما گفتیم بیایید کمک ما بکنید.
  • – نیاز به حمایت شما عزیزان دارم. من گناباد را می‌شناسم مدیران را می‌شناسم می‌دانم چه کسی اهل کار است چه کسی اهل پشت‌میزنشینی است. همه را می‌شناسم با شماها کارکرده‌ام. می‌دانم چه کسانی دلسوز گناباد هستند یا دلسوز گناباد نیستند. هشت صبح بیایند ۲ بعدازظهر بروند یا پنج صبح بیایند که افتخار من این بوده است که این کار را انجام داده‌ام و با مدیریت جهادی از ۵ صبح تا ۱۲ شب‌کار کرده‌ام و خدا هم برکتش را به زندگی من داده است.
  • – ما استفاده کردیم از اتاق فکر و همه کمک ما کردند. مجموعه‌ای تشکیل دادیم از اساتید، دانشگاهیان و پزشکان و به فراخور موضوع کمک کردند. ما تابع خرد جمع شده بودیم و هر چه می‌گفتند عمل می‌کردیم و خدا را شکر مردم هم اعتماد کردند؛ و اعتقاددارم که دانشگاهیان و اساتید نخبگان جامعه هستند و من به کمکشان نیاز دارم. با همین رویکرد من خواهش کردم از آقای دکتر رنجبران که مدیر اتاق فکر من هستند که اتاق فکر فعال باقی بماند. از الآن هم می‌گویم اساتید، روسای دانشگاه‌ها اتاق فکر ما به روی همه باز است. در این چهار سال هم اگر عمری باقی باشد در خدمت شما هستم.
  • – دغدغه‌های شما دغدغه من هم هست. من از شماها خواهش دارم کمک بکنید یک سری مشکلاتی هم هست من همه را یادداشت کرده‌ام برنامه‌های ما هم در بروشور اعلام‌شده است بیایید برنامه‌ها را تصحیح بکنید.
  • – مشکلاتی که در حوزه دانشگاه‌ها هست در بحث خشک‌سالی هست به ما کمک کنید به اتاق فکر ما کمک بکنید که بتوانیم به‌صورت علمی کار بکنیم. گناباد این پتانسیل را دارد بجستان این پتانسیل را دارد.
  • در زندگی مردم تجسس می‌کنیم و غیبت می‌کنیم. ما دستگیری از هم نمی‌کنیم فقط مچ‌گیری می‌کنیم و همیشه دنبال حذف همدیگر هستیم. سال ۱۳۸۶ که حاج‌آقای صادقی آمدند مشهد و گفتند بیا که مردم نیاز دارند به خدماتت، گفتم می‌آیم و کمک می‌کنم و آمدم گوش‌هایم را پنبه کردم و کارکردم و هر چه مردم خواستند انجام دادم با همه ضعف‌هایی هم که بود، نقص هم بود. من اعتقاددارم مدیر اجرائی در مدیریت کامل نیست و نسبی است من چون عاشق مردم گناباد و بجستان هستم کارکردم و ماحصلش این بود که واقعاً اتفاقی افتاد.
  • – من خواهش کردم این جلسه زودتر برگزار شود که بیایم بگویم خواهشا دانشگاهیان، اساتید، روسا و امام‌جمعه محترم کمک بکنید نماینده یک نفر است.
  • – من تشکر می‌کنم از همه نمایندگان ادواری به همه آن‌ها زنگ زدم و با آقای رجائی تماس گرفتم برای پیگیری اعتبارات و اینکه چه پروژه‌هایی را باید پیگیری بکنیم من پریروز مجلس بودم کمیسیون عمران شرکت کردم با آقای لاریجانی جلسه داشتم.
  • – از الآن ما شروع کردیم و با یک پشتوانه علمی باید هم در گناباد و هم در بجستان با همفکری با مشارکت کارها را پیگیری کنیم. پیگیری از من هر چه می‌خواهید بگویید تا من پیگیری بکنم.
  • – من اعتقاددارم با ۲۵ سال کار اداری هیچ کار نشد ندارد فقط همدلی می‌خواهد همگرایی می‌خواهد. نیاز به پیگیری و جدیت دارد کار شدنی است.من از همه شما تشکر می‌کنم و دوست دارم حرف‌های شمارا بشنوم