جمعه, ۴ فروردین , ۱۴۰۲ Friday, 24 March , 2023
توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان؛ از مؤلفه‌های اصلی در تحقق اقتصاد مقاومتی 15 فروردین 1395

توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان؛ از مؤلفه‌های اصلی در تحقق اقتصاد مقاومتی

به گزارش گناباد آنلاین به نقل از خبرگزاری بین المللی قرآن مدیر مرکز رشد فناوری گناباد، یکی از مؤلفه‌های اصلی در تحقق اقتصاد مقاومتی را توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان دانست و تصریح کرد: در واقع کاربردی کردن دانش و استفاده موثرتر از آن در گسترش ظرفیت‌ها و ارتقای درجه بهره‌برداری از منابع است که تحقق یک اقتصاد دانش‌بنیان را ممکن می‌سازد.

آیا پوتین با اوباما بر سر سوریه، معامله کرده است؟ 15 فروردین 1395

آیا پوتین با اوباما بر سر سوریه، معامله کرده است؟

به گزارش گناباد آنلاین به نقل از رجانیوزمهدی خانعلی‌زاده افزود

اعلام ناگهانی و بدون پیش زمینه کاخ کرملین درباره خروج نیروهای نظامی از خاک سوریه و بازگشت آنها به کشورشان، علاوه بر ایجاد شوک در میان افکار عمومی و دامن زدن به شایعات گسترده درباره علت این اقدام (که حجم بالای مطالب طنز تولید شده در فضای مجازی شاهدی بر آنهاست)، فعالین سیاسی و رسانه‌ای را هم به گمانه‌زنی درباره علت واقعی این اقدام واداشت؛ اقدامی که همانند ورود جنگنده‌های روسی به جنگ با گروه‌های تروریستی در سوریه، همه را غافلگیر کرد.

15 فروردین 1395

سردار جزایری: در برابر«گرگ‌ها»باید قدرت و استحکام داشت

به گزارش گناباد آنلاین به نقل از ایسناسردار مسعود جزایری در حاشیه مراسم ختم والده سردار حسین سلامی در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که دلایل اصلی تمرکز آمریکایی‌ها بر حوزه موشکی ایران چیست،‌ اظهار کرد: دو دلیل وجود دارد؛ یکی اینکه ایران در صحنه مقاومت منطقه تلاش می‌کند و آمریکایی‌ها می‌خواهند با کاهش توانمندهای جمهوری اسلامی ایران سیاست‌های خود را اعمال کنند.

فرمانده کل سپاه: روسیه با جبهه مقاومت هماهنگ است 12 فروردین 1395

فرمانده کل سپاه: روسیه با جبهه مقاومت هماهنگ است

به گزارش گناباد آنلاین به نقل از قارسسرلشکر محمدعلی جعفری دقایقی پیش در حاشیه سفر به گیلان در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت جبهه مقاومت اظهار کرد: شرایط در سوریه بسیار خوب است. وی با بیان اینکه شهر تدمر آزاد شده و تمرکز روی مقابله با نیروهای داعش است، تصریح کرد: با توجه به […]

کمبود اعتبار علت اصلی کندی روند ساخت فرودگاه گناباد 12 فروردین 1395

کمبود اعتبار علت اصلی کندی روند ساخت فرودگاه گناباد

رئیس فرودگاه گناباد گفت: کمبود اعتبار موجب کندی روند ساخت این فرودگاه شده لذا توجه بیشتر مسئولان استانی و کشوری نسبت به رفع این معضل ضروری است.