فیلم‌های جشنواره عمار در بیش از ۵۰ مکان گناباد اکران می‌شود
فیلم‌های جشنواره عمار در بیش از ۵۰ مکان گناباد اکران می‌شود

مسئول ستاد جشنواره مردمی فیلم عمار در گناباد گفت: پیش‌بینی می‌شود فیلم‌های جشنواره عمار در بیش از ۵۰ مکان اعم از مسجد، پایگاه بسیج، حوزه علمیه، مدرسه، دانشگاه و ادارات به نمایش عموم درآید.

علیرضا جاویدعربشاهی مسئول ستاد جشنواره مردمی فیلم عمار در گناباد در گفت‌وگو با خبرنگار ندای گناباد گفت: جشنواره مردمی فیلم عمار باهدف شناسایی ظرفیت‌های مستعد انقلابی در حوزه فیلم‌سازی، پیوند مردم با هنر انقلابی و تولید آثار در طراز انقلاب اسلامی پس از فتنه ۸۸ ایجاد و امسال هفتمین دوره آن به‌صورت رسمی افتتاح شد.

وی با اشاره به مضامین آثار این دوره گفت: خوشبختانه جشنواره عمار توانسته است حوزه‌های مغفول مانده در حوزه سینما را موردتوجه ویژه قرار دهد.

جاویدعربشاهی افزود: در این دوره آثار بسیار خوبی با موضوعات اقتصاد مقاومتی، سبک زندگی، بیداری اسلامی و وحدت، مدافعان حرم، تاریخ انقلاب، دفاع مقدس و فتنه ۸۸، تاریخ فرهنگی اجتماعی انقلاب و جنگ نرم در قالب مستند، فیلم داستانی، پویانمایی و موشن گرافیک در جشنواره حضور دارد.

مسئول ستاد جشنواره مردمی فیلم عمار در گناباد خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته و مطابق سنوات گذشته اکران فیلم‌ها با الویت نمایش در روستاهای گناباد از این هفته آغاز و تا پایان بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت.

جاویدعربشاهی با اشاره به استقبال خوب مردم گناباد در سالیان گذشته اذعان کرد: پیش‌بینی می‌شود فیلم‌های جشنواره عمار در بیش از ۵۰ مکان اعم از مسجد، پایگاه بسیج، حوزه علمیه، مدرسه، دانشگاه و ادارات به نمایش عموم درآید.

شایان‌ذکر است فیلم‌های جشنواره عمار در گناباد از اولین دوره جشنواره به‌صورت مردمی و خودجوش اکران شده است.