سردار همدانی بسیج مردمی را برای مقاومت در سوریه نهادینه کرد
سردار همدانی بسیج مردمی را برای مقاومت در سوریه نهادینه کرد

حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان مشاور نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس اظهارداشت: سردار همدانی کاری که می‌خواست انجام بدهد را انجام داد، وی بسیج مردمی را برای مقاومت در سوریه نهادینه کرد و اکنون زمان خوشه‌چینی از این نهال پربار بسیج در آن منطقه است. اگر واقعاً کسی […]

حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان مشاور نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس اظهارداشت:

  • سردار همدانی کاری که می‌خواست انجام بدهد را انجام داد، وی بسیج مردمی را برای مقاومت در سوریه نهادینه کرد و اکنون زمان خوشه‌چینی از این نهال پربار بسیج در آن منطقه است.
  • اگر واقعاً کسی در بین فرماندهان بسیجی بنا بود به سوریه برود و این فرهنگ را منتقل و روحیه بسیجی را برای دفاع مقدسی که در سوریه انجام می‌گیرد، نهادینه کند، یقیناً یکی از بهترین گزینه‌ها سردار همدانی بود که به شهادت رسیدند.
  • از جهتی باید برای شهادت وی بسیار متاسف بود و از طرفی مرگ در بستر برای وی ناگوار بود و به حق خودش رسید؛ بعد از عمری مجاهدت مقام شهادت برای وی بسیار گوارا بود و عمر خود را با عزت در راه جهاد فی سبیل‌الله سپری کرد.
  • مطمئن باشید شهادت سردار همدانی بیش از حضور وی در طول این مدت بسیار تاثیرگزار خواهد بود، ارادتی که عوام و خواص در سوریه به وی پیدا کرده‌اند بعد ازاین مضاعف می‌شود و تاثیرات شگرفی در آن منطقه خواهد داشت و با شهادت سردار همدانی و دیگر همرزمانش همچون سردار شاطری و دیگران این مسیر متوقف نخواهد شد و کوچکترین خدشه‌ای دراین راه به وجود نخواهد آمد.
  • سردار همدانی یکی از مردان قدرتمند دفاع در سوریه بودند و در مقام مستشاری نیروها را برای دفاع از خودشان هدایت می‌کردند اما اکنون وی پس از شهادت یکی از ابرقدرت‌های منطقه است چرا که در قرآن گفته شده است کسانی که در راه خدا کشته شوند، خدا هیچ گاه اثر اعمال آنان را تباه نمی‌کند بنابراین وی در دلها و اندیشه‌ها جاودانه شدند و در میان مردم منطقه به مثابه یک خورشید و اسوه‌‌ای می‌درخشند که در آینده شاهد برکات وجود، حضور و شهادت وی را خواهید دید.
  • منبع:بیان معنوی