دولت، خودش را از نظر مجلس درخصوص برجام محروم ننماید / دشمنان ایران اسلامی در حال تغییر سیاست هستند نه تغییر هویت
دولت، خودش را از نظر مجلس درخصوص برجام محروم ننماید / دشمنان ایران اسلامی در حال تغییر سیاست هستند نه تغییر هویت

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه گناباد گفت: با توجه به فرمایشات مقام مظعم رهبری و نظر کارشناسان، دولت باید خودش را از نظر مجلس محروم ننماید چراکه مجلس با توجه به اینکه نمایندگان واقعی مردم هستند، مصالح و مفاسد نظام، کشور و مردم را بهتر درک می کنند.

حجت الاسلام رضا احمدی در گفتگو با خبرنگار ندای گناباد درخصوص ضرورت بررسی متن برجام از سوی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس شورای اسلامی تنها نهاد قانون گذار در کشور باید در تمامی قوانین کشور نظر خود را ارائه نماید.

وی اظهار کرد: با توجه به فرمایشات مقام مظعم رهبری و نظر کارشناسان، دولت باید خودش را از نظر مجلس محروم ننماید چراکه مجلس با توجه به اینکه نمایندگان واقعی مردم هستند، مصالح و مفاسد نظام، کشور و مردم را بهتر درک می کنند.

حجت الاسلام احمدی با بیان اینکه برخی از افراد در داخل کشور به دنبال تطهیر نمودن دشمن هستند، خاطرنشان کرد: در مذاکرات هسته ای و صدور بیانیه مشترک، جریان هایی در داخل کشور به دنبال این هستند که به جامعه اینگو القا کنند دشمن از دسیسه و توطئه علیه کشور کناره گیری نموده و تغییر هویت داده است.

وی افزود: دشمن درحال تغییر سیاست است و به سمت مذاکرات حرکت نموده و هیچگونه تغییر هویتی از سوی دشمن رخ نداده و همچنان در پی دشمنی، ضربه زدن و نفوذ در جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف سیاسی، اقتصادی و فرهنگی می باشد.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه گناباد با بیان اینکه توده مردم در شرایط کنونی باید به افزایش آگاهی و بصیرت خود بپردازند، اذعان کرد: مردم باید دشمن و توطئه های او را بیش از پیش بشناسند و حساسیت بیشتری در این خصوص نسبت به گذشته داشته باشند.

حجت الاسلام احمدی به توطئه نفوذ دشمن در کشور به واسطه مذاکرات هسته اشاره و خاطرنشان کرد: مسولین کشور، بویژه دولت و مجلس باید به این موضوع اهتمام داشته باشند که به گفته مقام معظم رهبری، ‌مبارزه با استکبار تعطیل پذیر نیست.

وی ادامه داد: مسولین باید نقشه دشمن را شناساسی و طرح و برنامه برای دسیسه های دشمن داشته باشند و اعلام نمایند که ایران اسلامی همچنان فقط در قضیه هسته ای به خاطر منافع ملی حاضر به مذاکره با آمریکا شده و در سایر موارد بخصوص جبهه مقاومت حاضربه مذاکره با آنها نیست.

 

پایگاه خبری تحلیلی ندای گناباد