۱۵۰۰ نفر از مردم گناباد فیلم «محمد رسول الله» را تماشا کردند
۱۵۰۰ نفر از مردم گناباد فیلم «محمد رسول الله» را تماشا کردند

مسئول سینما شهر گناباد گفت: در سه روز آغازین اکران فیلم «محمد رسول الله» در سینما شهر گناباد، ۱۵۰۰ نفر از مردم شهرستان این فیلم را تماشا کردند.

علی عطار در گفتگو با خبرنگار ندای گناباد با بیان آغاز اکران فیلم «محمد رسول الله» از روز یکشنبه در سینما شهر گناباد، گفت: در طی ۳ روز اول اکران فیلم «محمد رسول الله»، یک هزار و ۵۰۰ نفر از همشهریان گنابادی این فیلم را تماشا کردند.

وی آمار فروش ۳ روزه فیلم «محمد رسول الله» در گناباد را ۳۰ میلیون ریال اعلام نمود و تصریح کرد: با توجه به عنایت آقای مجید مسچی، مدیرعامل موسسه سینما شهر، فیلم های سینما شهر گناباد در روزهای یکشنبه و سه شنبه و تمامی صبح های ایام هفته به صورت نیمه بها به فروش می رسد.

مسئول سینما شهر گناباد به اکران فیلم «محمد رسول الله» تا پایان شهریور در سینما شهر گناباد اشاره و افزود: ساعات اکران این فیلم ۱۰:۰۰، ۱۶:۳۰ و ۲۰:۰۰ می باشد و قیمت بلیط تماشای این فیلم در گناباد، ۵۰ هزار ریال می باشد.

 

عطار با اشاره به کیفیت بالای صدا، نور و تصویر در فیلم «محمد رسول الله»، اذعان کرد: فیلم «محمد رسول الله» ساخته آقای مجید مجیدی در واقع به صورت کامل و بدور از هرگونه تحریفی، منش پیامبر گرامی اسلام را به تصویر کشیده است.

وی ادامه داد: با تماشای این فیلم، تمامی حسنات و اخلاق و رفتار پیامبر گرامی اسلام که تاکنون در اذهان مردم بوده است، دیده می شود و شخصیت پیامبر به صورت کامل بین مردم نهادینه می شود.

مسئول سینما شهر گناباد با بیان اینکه سینما شهر گناباد دارای درجه ممتاز از لحاظ کیفیت می باشد، درخصوص علت قیمت پایین فروش بلیط در گناباد گفت: به جهت استقبال و گرایش بیشتر مردم به سینما، قیمت بلیط های شهرستان ها نسبت به مراکز استانی ارزان تر می باشد.

وی افزود: همچنین مردم گناباد به گفته مدیرعامل موسسه سینما شهر نسبت به مردم شهرستان های بیرجند، نیشابور و سبزوار گرایش بیشتری به سینما دارند.

سایت خبری تحلیلی ندای گناباد