کاشی هستی گناباد رکورد زد
کاشی هستی گناباد رکورد زد

مجتمع کارخانجات کاشی هستی رکورد بتون ریزی در شهرستان گناباد را با ۵۲۰ متر مکعب شکست

مدیر اجرایی مجتمع کارخانجات کاشی هستی شهرستان گناباد در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری صبح گناباد گفت : این شرکت توانست با ۵۲۰ متر مکعب بتون ریزی رکورد جدیدی در شهرستان گناباد بر جا بگذارد .

hasti

به گزارش صبح گناباد ، فرخ نیا در این خصوص گفت : در جریان این عملیات بزرگ که در نوع خود در شهرستان گناباد بی سابقه است ، ۱۰ دستگاه میکسر از ۴ شرکت تولید بتون آماده این شهرستان در مدت ۱۲ ساعت توانستند با ۵۲۰ متر مکعب بتون ریزی مستمر و احداث یک دیواره بتونی به طول ۷۳ متر ، رکورد جددیدی در این شهرستان بجا بگذارند .

مهندس مرادی رییس نمایندگی نظام مهندسی شهرستان گناباد البته در این زمینه اظهار کرد : تا کنون بررسی دقیقی در این زمینه انجام نشده است که بالاترین حجم بتون ریزی در ۱۲ ساعت چقدر بوده است ولی قطعا این حجم بتون ریزی مستمر در این شهرستان کم سابقه است .

hasti1

مهندس سواد کوهی که نظارت فنی بیمارستان بزرگ علامه بهلول گنابادی را بعهده دارد گفت : بیشترین حجم بتون ریزی یکروزه تا کنون متعلق به اجرای فونداسیون این بیمارستان بوده است که طی آن ۲۵۰ متر مکعب بتون در مدت یکروز ریخته شده است .

مهندس حامد جعفری که پیمانکار و مجری این عملیات بتون ریزی در کاشی هستی گناباد است نیز میگوید : تا آنجا که من اطلاع دارم ، در طول ۲۰ سال گذشته این حجم بتون ریزی مستمر در شهرستان گناباد انجام نشده و این نخستین بار است که تمام ماشین آلات و مجموعه شرکتهای تولید بتون آماده شهرستان گناباد در اجرای یک پروژه بصورت همزمان بکارگیری میشوند .

جعفری در ادامه گفت : در حالیکه حداقل فاصله شرکتهای تولید بتون تا محل پروژه ۲۰ کیلومتر و حدکثر ۳۵ کیلومتر بود ، ولی با برنامه ریزی صورت گرفته تمام میکسرها بموقع در محل مورد نظر حاضر و هیچ وقفه ای در جریان عملیات بوجود نیامد .

hasti2

فرخ نیا نیز از مساعدت مدیران شرکتهای تولید بتون گناباد در این زمینه تشکر کرد و هماهنگی و و همکاری آنان را ستود .

لازم به ذکر است عملیات اجرایی این پروژه بزرگ که بدلیل مشکلات مالی دچار وقفه شده بود ، با پیگیریهای جدی مسئولین شهرستان و مشارکت بنیاد برکت از دوماه پیش آغاز و هم اکنون با جدیت ادامه دارد . این مجموعه صنایع تبدیلی در صورت راه اندازی ، زمینه اشتغال مستقیم بیش از سیصد نفر را فراهم خواهد کرد .