دوشنبه, ۲۰ اردیبهشت , ۱۴۰۰ Monday, 10 May , 2021
مزیت سنجی شغلی شهرستان گناباد 21 نوامبر 2020

مزیت سنجی شغلی شهرستان گناباد

شهرستان گناباد به واسطه پتانسیل ها و ظرفیت هایی که دارد مزیت های فراوانی در حوزه ایجاد کسب و کار و همچنین سرمایه گذاری دارد

با طرح توزیع رایگان قیر به صورت مشروط موافقم 26 جولای 2020

با طرح توزیع رایگان قیر به صورت مشروط موافقم

این روزها موافقین و مخالفین طرح توزیع رایگان قیر دلایل مختلفی برای اثبات نظر خود دارند. برخی نمایندگان این طرح را به دلیل فسادزا بودن در سطح ملی رد می‌کنند و برخی نمایندگان نیز با اصل طرح موافق هستند. در این مجال به سراغ دکتر محمد رجایی عضو سابق کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و صاحب‌نظر اقتصادی رفتیم تا نظر ایشان را در این زمینه جویا شویم.

سیستم نادرست آموزشی و عدالتی که نیست 15 جولای 2020

سیستم نادرست آموزشی و عدالتی که نیست

اشکال کار اینجاست که آینده فرزندان کشور را از مسیر نادرست کنکور تعریف کرده کرده‌ایم! رقابتی که برنده و بازنده آن از ابتدای کار مشخص است، رقابتی که ملاک آن برای پیروزی، نه شایستگی علمی دانش‌آموزان، بلکه میزان درآمد پدر دانش‌آموز است.

درآمدپایدار یا شهرفروشی! 05 جولای 2020

درآمدپایدار یا شهرفروشی!

علیرضا جاویدعربشاهی طی نامه‌ای خطاب به شهرداران گناباد، بجستان، کاخک،بیدخت و یونسی دغدغه‌ها و راهکارهای خود را در جهت تحقق توسعه خدمات فناورانه شهری مبتنی بر نوآوری تبیین نمود.

پس از شهادت حاج قاسم شما به غرب پیام ذلت دادید 05 جولای 2020
محمدصفایی خطاب به وزیرامورخارجه

پس از شهادت حاج قاسم شما به غرب پیام ذلت دادید

به گزارش گنابادآنلاین، نمایندگان مجلس شورای اسلامی پس از سخنان وزیر امور خارجه در جلسه علنی امروز مجلس نظرات خود را در خصوص عملکرد وی در عرصه سیاست خارجی بیان کردند.